ارتفاع لاستیک اچ سی کراس را افزایش دهیم؟

ارتفاع لاستیک خودرو اچ سی کراس را میتوان بسته به نیاز مصرف کننده خودرو افزایش داد. اغلب این خودرو برای سرنشینان سواری خشکی را به ارمغان می آورد. یکی از عوامل اصلی این موضوع فاق لاستیک بکار رفته است. در حالت استاندارد کارخانه از لاستیک 205/50/16 استفاده شده که در این حالت بدلیل وجود سطح ناهموار بسیار از جاده ها و خیابانهای ایران و کم بودن ارتفاع لاستیک و بوجود نیامدن سطح قابل قبول برای تحمل فشار وارده بر تایرها و رینگ خودرو این موضوع باعث احساس ضربات واد آمده به تایر در داخل کابین خودرو میشود.

ارتفاع لاستیک خودرو اچ سی کراسبرای برطرف کردن این موضوع تا حد امکان میشود از سایز لاستیک 205/55/16 استفاده کرد. فاق 55 بهترین حالت را فراهم می آورد زیرا ارتفاع داخل گلگیر این خودرو خیلی این امکان را فراهم نمیکند تا بتوان از فاق بالاتز استفاده کرد.

اغلب خودرهای اسپرت که از تایرهای به اصطلاح فاق کوتاه استفاده میکنند به این مشکل برمیخورند.

ارتفاع لاستیک خودرو اچ سی کراس

اچ سی کراس با موتور TU5 که پلتفرم اغلب تولیدات ایرانخودرو است به بازار عرضه شده. همکاری شرکت دانگ فانگ که کمپانی چینی معروف در تعامل با خودروسازهای فرانسوی بزرگ دنیاست باعث شده اچ سی کراس محصول بنامی درایران باشد. البته اگر طراحی ظاهر بیرونی خودرو را درنظر نگیریم و آن فلپ های زمخت را نادیده بگیریم یا چراغ عقب اتوبوسی، میتوان گفت با داشتن یک گیربکس هفت سرعته بروز دنیا توانسته جای خود را در ترافیکهای سنگین جاده ای ایران باز کند.

ارتفاع لاستیک خودرو اچ سی کراسدر ضمن میتوان گفت در بین خودروهای هم تیپ خود مثل پژو207، ساندرو، استپ وی و … از لحاظ فضای کابین دارای شرایط بهتری بوده و امگان بهتری را برای سرنشین و قسمت بار خودرو فراهم آورده.

جی بی تایر همراهی مطمئن در ارائه خدمات و فروش تایر ، روغن و دیگر محصولات خودرو