کمپانی بنام و پر تلاش بی ام و همچنان در حال رقابت با برند های بنام است و با عرضه جدید ترین محصول خود یعنی بی ام و i8 توانست استقبال چشم گیری به دست آورد.

بی ام و i8
بی ام و i8

این جسور آلمانی با طراحی خاص و همچنین قدرت فوق العاده در لیست رقابت بهترین خودرو ها قرار گرفته شده و نظر برخی از منتقدان را به خود جلب کرده اما منتقدان در این باورند که اکثر آپشن های این خودرو ترکیبی از سایر سدان های لوکس است به عنوان مثال نور پردازی داخلی و دوربین 360 درجه که بیشتر در محصولات کمپانی بنز دیده می شود. در بی ام و رودستر i8 طراحی کاملا بی نظیری بکار رفته که از یک سقف سافت تاپ از نوع نرم استفاده شده که با درهای رو به بالا موجب افزایش جذابیت این خودرو در بین جوانان شده.

بی ام و i8
بی ام و i8
مشخصات بی ام و i8

از ویژگی های بی ام و i8 می توان به سیستم مولتی مدیا بسیار قوی آن با 11 اسپیکر ، هارمن کاردن و تشخیص صدا اشاره کرد،حجم موتور 1499 سی سی که خودرو را از حالت سکون در عرض 4.4 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت میرساند ، وزن این جذاب آلمانی 1485 کیلوگرم می باشد.

بی ام و i8
بی ام و i8
لاستیک بی ام و i8

یکی از بهترین ویژگی های خودرو های جدید runflat است هنگامی که باد لاستیک در حال خالی شدن است خودرو می تواند به مسیر خود ادامه دهد که در بی ام و i8 بکار گرفته شده ، برای محور جلو از سایز  195/50/20 و برای محور عقب از سایز 215/45/20 استفاده شده و این سایز رینگ و لاستیک جذابیت را دوچندان می کند.

بی ام و i8
بی ام و i8

کمپانی بی ام و طی چند دهه اخیر نظر خیلی از علاقه مندان خودرو را به خود جلب کرده و بی ام و i8 یکی از این خورد هاست.

بی ام و i8
بی ام و i8

جی بی تایر همراهی مطمئن در فروش و خدمات سیار لاستیک و روغن خودرو