بی ام و x7 جدید ترین محصول کمپانی آلمان که جزو یکی از نمونه های suv های بزرگ در مقایسه با محصولات قبلی این شرکت نظیر x5 است که به گفته کمپانی بی ام و این شاسی جزو لوکس ترین و آپشنال ترین خودرو در تاریخچه محصولات بی ام و است و گفتنی ست با آپشن های پر تعداد ذهن هر بیننده ای را به خود جلب می کند .

BMW X7
BMW X7
آشنایی با بی ام و x7

بی ام و x7 در حال حاضر مراحل پیش تولید خود را سپری می کند و تحت سخت ترین تست ها را در حال سپری است تا بتواند شایستگی حضور خود را در این خانواده پر آوزه تضمین کند . این خودرو برای افرادی که به هندلینگ خودرو اهمیت می دهند طراحی شده و اکثر نیاز های افراد را پاسخ می دهد از جمله این ویژگی ها می توان به جادار بودن داخل کابین اشاره کرد که توجه به سزایی به این امر شده و با قرار دادن ردیف سوم صندلی های عقب نظر خیلی از مشتقان و همچنین منتقدان را به خود جلب کرده و این ردیف قابلیت تا شدن را دارد که فضای بیشتری را در اختیار می گذارد .

BMW X7
BMW X7
BMW X7
BMW X7
BMW X7
BMW X7
ویژگی های بی ام و x7

داخل کابین بی ام و x7 کاملا باز طراحی شده که با وجود سقف شیشه ای سه بخشی و یک جدا کننده به شکل Y در مرکز و نور پردازی آن در شب هر کس را شیفته خود می کند . در این کابین لوکس یک صفحه کیلومتر دیجیتالی 12.3 اینچی مقابل راننده و یک مانیتور 12.3 اینچی برای سرگرمی تعبیه شده شارژ بیسیم ، پرده برقی شیشه های عقب و نمایشگر سر بالا ، سیستم صوتی فراگیر با 20 بلندگو و نگه دارتده لیوان و سرد کن و گرمکن آن از دیگر ویژگی های این خودرو است . اگر کمی از داخل کابین فاصله بگیریم و به طراحی بیرونی اهمیت دهیم شاهد چراغ های LED عقب که از یک سو به سوی دیگر کشیده شده و چراغ های جلو که تقریبا از همان متدود قبلی بهره گرفته شده و جلو پنجره بزرگ کلیوی شکل که نشانگر همان طراحی ها و ویژگی های قبلی البته با کمی تغییرات است .

BMW X7
BMW X7
BMW X7
BMW X7
مشخصات فنی بی ام و x7

تایر های با کیفیت این خودرو و قرار گرفتن آن روی رینگ های بزرگ 23 اینچی و میزان فاصله کف خودرو با سطح زمین که باعث تردد راحتر از مسیر های مشکل و دغدغه ی برخورد با زمین های ناهموار را رفع کرده و بهترین گزینه برای مسافرت می باشد . پیشرانه ی هشت سیلندری V شکل 4.4 لیتری توئین توربو و قدرت این پیشرانه 340 کیلو وات حدود 456 اسب بخار است.

 

BMW X7
BMW X7

بی ام و x7 اواخر سال 2018 عرضه خواهد شد و خط تولید آن در کارخانه بی ام و واقع در کارولینای جنوبی صورت خواهد گرفت شایعاتی هم وجود دارد که شرکت بی ام و یک نسخه لوکس تر از خودرو را تولید خواهد کرد و هنوز قیمتی برای این خودرو اعلام نشده است و انتظار می رود با قیمتی کمتر از 100.000 دلار به فروش برسد .