تبلیغ جالب لاستیک هانکوک

تبلیغ جالب لاستیک هانکوک کره در بین هزاران تبلیغی که در طول یکسال تولید میکند.

شرکت هانکوک کره نسبت به کمپانی نکسن کره از لحاظ حجم تولید در رتبه دوم بوده ولی از لحاظ شناخت و کیفیت در دنیا بهترین است. میتوان گفت تبلیغات رکن اصلی پیشرفت این شرکت بوده. البته از کیفیت محصولات نباید گذشت. محصولات متنوع و با کیفیت این کمپانی درای امتیاز بالای ضریب ایمنی بوده و بسیار بادوام و عالی هستند.

البته در زمینه تولید لاستیک های ران فلت هنوز نتوانسته امتیاز بالایی را کسب کند. در کشور ما میوان گفت هانکوک تایر از سال 1390 به بعد توانست جایگاه اول در رقابت کمپانی های هم رده خود را بدست آورد. حجم بالای واردات این تایر و نام خوش آوازه آن توانست با قیمت مناسب در بازار جایگاه خود را تثبیت کند. کمتر کسی در ایران یافت میشود زمانی که شما از برند هانکوک صحبت میکنید و او از آن آگاهی نداشته باشد. پیش از این لاستیک کومهو و مارشال رتبه اول فروش را دارا بودند ولی دیری نپایید که این شرکتها تاب مقابله با حجم گسترده حضور پررنگ کمپانی هانکوک تایر را نیاورده و بازار را برای حضور این پادشاه جدید فراهم آوردند.

هرجند امروزه واردات و قیمتها براساس بالارفتن نرخ دلار بسیار سخت شده ولی باز هم میتوان گفت رتبه اول فروش با توجه به تنوع محصول و انحصاری بودن آن در اختیار هانکوک است. هانکوک تایر در زمینه تولید تایرهای بایاس نیز بسیار عالی عمل کرده و بجز تایرهای رادیال سواری دارای نامی خوش در زمینه تولید تایرهای سنگین و نیمه سنگین نیز میباشد.

لازم بذکر است هانکوک تایر توانسته جایگاه حضور خود در اروپا را نیز بدست اورده و خط تولید مجارستان مصداق بارز این امر است.