تعویض تایر خودرو سمند بصورت سیار

تعویض تایر خودرو سمند توسط واحد سیار تعویض تایر خودرو
واحد تعویض لاستیک سیار خودرو فروشگاه اینترنتی فروش و خدمات لاستیک خودرو جی بی تایر در سال 1394 تاسیس و به بهره برداری رسید.
شما میتوانید براحتی درب منزل، محل کار و یا هرجایی که امکان دارد در 24ساعت شبانه روز نیاز به خرید و تعویض  لاستیک خودرو داشته باشید، به راحتی با مراجعه به اپلیکیشن و یا سایت فروشگاه این مهم را تحقق بخشید.
واحد سیار جی بی تایر در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت به دوستان عزیز میباشد.
امروزه این بخش با توکل به خداوند و اطمینان شما همراهان عزیز توانسته پیشرفت بسزایی در پیشبرد اهداف سرویس در محل مجموعه جی بی تایر داشته باشد.
خودرو فوق که در ویدویو مشاهده میفرمایید از لاستیک 185.65.15 استفاده شده و دوستان همکار ما در بخش واحد سیار با مراجعه در محل مورد نظر خدمات نصب و تعویض لاستیک سمند را انجام داده و این ویدویو تهیه شده است.
توجه داشته باشید این موضوع چقدر در زمان انتظار شما و رفت و آمد جهت تهیه و تعویض تایر خودرو تاثیر داشته و میتواند بهترین شرایط را برای مصرف کننده عزیز فراهم آمرود.
امید است در آینده نزیدیک بتوانیم شرایط خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز را در کل استان تهران فراهم آورده و شرایط مناسبی را برای تحقق این امر فراهم آوریم.
جی بی تایر با سابقه ای درخشان و بلند مدت در زمینه فروش و خدمات لاستیک روغن و دیگر محصولات خودرویی میتواند تجربه ای نو و لذت بخش در زمینه ارائه خدمات نوین خودرویی برای شما عزیزان فراهم آورد.
جی بی تایر همراهی مطمئن در فروش و خدمات لاستیک خودرو