پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

مراحل پرداخت:

1.عضویت در سایت2. ثبت سفارش 3.پرداخت مبلغ سفارش از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت و پاسارگاد یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی 4.ثبت در سبد خرید (در قسمت پرداخت)

لازم به ذکر است که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی پرداخت مبلغ سفارش بوده و سفارش وارد مراحل آماده سازی و ارسال خواهد شد.

پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب:

پرداخت مبلغ سفارش با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق بانک های زیرامکان پذیر می باشد؛ ملت، پاسارگاد، پارسیان، ملی، صادرات، سامان، اقتصاد نوین، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین

اطلاعات مورد نیاز هنگام پرداخت:

1.شماره 16 رقمی کارت (درج شده بر روی کارت)

2.رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم برای پرداخت اینترنتی لازم است رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال نموده باشید. لازم به ذکر است که رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌شود، تفاوت دارد. در مورد برخی از بانک‌ها مانند سامان معمولاً رمز اینترنتی هنگام صدور کارت اعلام می شود، ولی در مورد اکثر بانک ها رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم باید شخصا و از طریق دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت فعال شود. برای انجام این کار، کارت را وارد و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی رمز مورد نظر را درج نمائید.

3.کد CCV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

4.تاریخ انقضا حک شده بر روی اکثر کارت‌های بانکی. در صورت عدم وجود از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده شود.

پرداخت کارت به کارت:

شماره کارت های قابل استفاده جهت پرداخت کارت به کارت با استفاده از دستگاه های ATM (عابر بانک) یا پرداخت کارت به کارت اینترنتی