شرکت ژاپنی تویوتا با تولید یکی از معروف ترین محصولات خود یعنی تویوتا لندکروز طی شش دهه توانسته با استقبال چشمگیری روبرو شود و به عینه می توان گفت این فعالیت در این 60 سال حاصل پیشرفت و بروز شدن این خط تولید می باشد . تویوتا لندکروز 2018 محصول جدید این خانواده است که با ورود خود توانست شایستگی حضور خود را همچنان حفظ کند .

تویوتا لندکروز 2018
تویوتا لندکروز 2018
تویوتا لندکروز 2018
تویوتا لندکروز 2018
مقایسه لندکروز با suv های دیگر

اکثر مردمی که به دنبال شاسی بلند های بزرگ هستند بدون شک بدنبال تجربه آفرود نیز هستند ، که بیشتر suv ها این بستر را فراهم کرده اند و در تویوتا لندکروز شاهد این ویژگی خواهیم بود و بیشتر طرفداران این خودرو به همین سبب به تویوتا لندکروز علاقه نشان می دهند . خودرو های شاسی بلند نسبت به خودرو های سدان ابعاد بزرگتری دارند و همین امر موجب شده تا اکثریت شاسی را به سدان ترجیح دهند و نکته جالب این است که ابعاد هر چه بزرگتر این خودرو های شاسی بیشتر باشد موجب علاقه بیشتر مردم به آن میشود و تویوتا لندکروز توانسته با این ویژگی به پیشرفت چشمگیر خود ادامه دهد .

تویوتا لندکروز 2018
تویوتا لندکروز 2018
آشنایی با تویوتا لندکروز 2018

تویوتا لندکروز 2018 جدید ترین محصول کمپانی تویوتای ژاپن است که با کمی تغییرات نسبت به مدل قبلی خود روانه بازار شده است که این تغییرات شامل بروز شدن چراغ های جلو و عقب ، طراحی داخلی و بروز شدن امکانات می توان اشاره کرد که البته می توان با اضافه کردن کیت و تیونینگ ، این خودرو را به یک اسپرت جذاب تبدیل کرد . تویوتا لندکروز یک خودروی جا دار و مناسب برای خانواده و سفر می باشد و با قدرت بالایی که این خودرو دارد در لیست قدرت مند ترین خودرو ها جایگاه ویژه ای قرار دارد .

تویوتا لندکروز 2018
تویوتا لندکروز 2018
مشخصات فنی و معایب و مزیت های لندکروز 2018

قلب تپنده ی لندکروز 2018 با پیشرانه ای 5.7 سی سی که قادر است تا نیرویی معادل 381 اسب بخار تولید کند ، تعداد سیلندر در مدل قبلی 6 و در مدل جدید 8 می باشد که این پیشرانه می تواند خودرو را از حالت سکون در عرض 6.8 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت برساند . در لندکروز 2018 بدلیل استفاده از فرمان سبک و پدال ترمز نرم تکان های گوناگون و ناگهانی در بدنه  ایجاد میشود ، هندلینگ این خودرو زیاد چنگی به دل نمی زند و اگر بدنبال یک شاسی بلند سه ردیفه هستید می توانید با هزینه کمتر از 85 هزار دلار به سراغ خودرو های دیگر بروید ، میزان مصرف سوخت این خودرو بالاست و در سطح شهر معادل 18.1 لیتر در هر 100 کیلومتر بنزین مصرف می کند البته  با در نظر گرفتن ظرفیت باک بزرگ 93.1 لیتری شما می توانید با خیال آسوده به سفرتان ادامه دهید . از مزیت های تویوتا لندکروز 2018 می توان به سیستم تشخیص نقطه کور ، سنسور پارک عقب و جلو ،سیستم پیشگیری از تصادف ، تشخیص عابر پیاده و کنترل سراشیبی اشاره کرد .

تویوتا لندکروز 2018
تویوتا لندکروز 2018
لاستیک مناسب برای تویوتا لندکروز 2018

در این خودرو از لاستیک‌ های چهار فصل دانلوپ Grandtrek AT23 استفاده شده که علی رغم عدم برخورداری از آج کافی جهت گذشتن از مسیرهای صعب العبور ، بر روی آسفالت چسبندگی کافی را برای این خودرو ایجاد می کند . سایز های مناسب برای تویوتا لندکروز شامل :

 

 می توان استفاده کرد .

تویوتا لندکروز 2018
تویوتا لندکروز 2018

جی بی تایر همراهی مطمئن در فروش و خدمات سیار لاستیک و روغن خودرو