خرید لاستیک آفرود نکسن

خرید لاستیک آفروز نکسن گزینه مناسبی است برای خودرو های آفرودی.

سوال اینجاست که آیا برندهای ژاپنی با استحکام بالا و قدرت چنگ زنی بهتر برای آفرود مناسب است یا کره ای ؟ البته باید گفت نکسن توانسته در سالهای اخیر در تولید لاستکهایی با گل htx at و آفرود با تکنولوژی روز دنیا جایگاه خود را در این زمینه تثبیت کرده و بتواند کیفیت مناسبی برای خودروهای آفرود فراهم سازد.دبا توجه به افزایش و استقبال بالای هموطنان عزیز در سالهای اخیر بدلیل استفاده از خودروهای آفرود بایدتوجه داشت در انتخاب و سایز بندی متنوع این تایرها دقت فراوانی داشت.

در ویدیو فوق تایر استفاده شده نوع معمول لاستیک آفرودی برای خودرو نیسان پاترول است، سایز 10/15 که در انواع شهری، نیمه آفرود و آفرود تولید میشود. میتوان برای این خودرو از گزینه های 11.5/15 و یا 12.5/15 نیز استفاده کرد.

ایمنی در سفرهای خارج از شهر و رفتن به مسیرهای سنگ لاخی و بیابانی بسیار مهم بوده و باید همیشه لوازم مناسب را همراه داشت. بدلیل احتمال زیاد وارد شدن خسارت برای لاستک خودرو همیشه وسایل پنچری و پمپ باد همراه داشته باشید. زاپاس مناسب بهترین ره حل برای رهایی از پنچری لاستیک میباشد. همیشه لوازم لازم برای اقامت شبانه در صورت لزوم همراه داشته باشید. کیف ابزار مناسب. بهمراه داشتن چادر و وسایل گرمایشی از جمله پتو بسیار مناسب است. عزیزانی که برای کمپ به سفر میروند باید مقدار بیشتری از آذوغه بهمرا داشته باشند.

هیچگاه به تنهایی به سفرهای این چنین نروید. بهمراه داشتن یک همسفر با تجربه مثل خودتان در این سفرها بسیار مهم بوده و باعث میشود ایمنی بیشتر در سفر برای شما ایجاد شود.