تایر سوزوکی ویتارا

سوزوکی ویتارا خودرویی است که کمپانی سوزوکی در سالهای اخیر توانسته توسط آن تقابل خوبی با ایران خودرو بعمل آورده و بعضی از خودروهای تولیدی شرکت خود را با همکاری میان شرکت ایران خودر در بازار ایران بفروش برساند. ویتارا یکی از این خودورهاست.
این شرکت سامورایی در حال حاضر فقط در بازار ایران با ویتارا درحال فعالیت است. جایگاه اتوموبیل شاسی بلند در کشور ما سبب به پرفروش بودن این خودرو حتی با پلتفرم قدیمی آن شده است.
لاستیک این خودرو بصورت فابریک 225.70/16 بوده که در بازار ایران دارای تنوع برندی زیادی است. میتوان گفت بهتر است از برندهای ژاپنی مانند دنلپ، بریجستون و یا یوکوهاما استفاده کرد ولی در این خودرو با توجه به کیفیت تولید از برند کره ای یعنی هانکوک کره استفاده شده است.

تایر سوزوکی ویتاراالبته تغییر سایز لاستیک خیلی مناسب نیست ولی میتوان برای بدست آوردن اندکی هندلینگ بهتر در اتومبیل سوزوکی ویتارا از 235/70/16 استفاده کنیم که این سایز تایر هم دارای تنوع بسیار از لحاظ برندیگ است.

چون بیشتراز این خودرو در جاده های شهری استفاده میشود بهتراست نوع تایر چهارفصل بوده که از لحاظ رانندگی در شهر و امتیاز ضریب ایمینی تایر دچار مشکل خاصی نشویم.ولی دوستانی که برای سوزوکی ویتارا بدنبال لاستیک آفرود جهت استفاده در مسیرهای ناهموار میگردند این امکان وجود دارد و میتوانند از لاستیکهایی با گل AT و یا MT استفاده کنند.

قدرت موتوری و گیربکس عالی این خودرو این امکان را برای استفاده در جاده های سنگ لاخ و ناهموار فراهم می آورد.

یک سامورایی پر توان و زیبا هرچهند با پلتفرم قدیمی ولی در جایگاهی عالی میتواند خود را در بازار ایران ثابت کرده و هنوز هم حرفی برای گفتن دارد.

پیشنهاد جی بی تایر برای دوستانی که از این خودرو استفاده میکنند لاستیک هانکوک کره سایز 225/70/16 گل OPTIMO ME02 میباشد.

جی بی تایر