علاقه مندی به بازار خودروهای شاسی‌ بلند ، حتی سازندگان خودرو های لوکس جهان را هم وادار کرده که به سراغ گسترش محصولاتشان بروند به طوریکه خودروسازانی که تا چندسال پیش ، از تولید SUV فاصله گرفتند هم اکنون در صورت نداشتنش، احساس خطر می‌کنند . شرکت ایتالیایی لامبورگینی که محصولاتش را به صورت لوکس و خاص عرضه می کند برای اولین بار نمونه لامبورگینی suv را در دست تولید دارد و این برای طرفداران محصولات این کمپانی تحولی نو می باشد .

لامبورگینی اوروس
لامبورگینی اوروس
لامبورگینی اوروس
لامبورگینی اوروس
آشنایی با لامبورگینی اوروس 2018

اولین نمونه تولیدی از شاسی بلند لامبورگینی بنام اوروس می باشد که سر و صدای زیادی را به پا کرده و با طراحی خاص و جذاب هر بیننده ای را شیفته و مجذوب خود می کند . در طراحی بیرونی تقریبا از همان شکل و شمایل قبلی که در مدل های 2012 دیده می شود استفاده شده که البته این شباهت در بین مشتاقان لامبورگینی امری ستودنی است . اکثر خودر های لوکس به شکل اسپرت تولید می شوند مانند : بوگاتی ، بنتلی ، پورش و … که تغییر آنها به suv به جذابیت آنها کمک دو چندانی می کند برای مثال رولز رویس که جزو خاص ترین ها محسوب می شود تصمیم به تولید suv محصولاتش را دارد که احتمالا تا سال 2019 وارد بازار می شود یا بنتلی که با عرضه بنتایگا وارد عرصه شاسی شد .

لامبورگینی اوروس
لامبورگینی اوروس
مشخصات لامبورگینی اوروس

اوروس موتوری 4 لیتری توئین توربو v8 دارد که می تواند قدرتی برابر با 640 اسب بخارز و گشتاور 850 نیوتون متری را تولید کند . شتاب این غول ایتالیایی چیزی معادل 3.59 ثانیه است که در این زمان سرعت خودرو به 100 کیلومتر در ساعت می رسد و در 12.2 ثانیه سرعتش به 200 کیلومتر در ساعت می رسد ، سرعت نهایی این خودرو حتی به 305 کیلومتر در ساعت نیز رسیده است . مصرف سوخت لامبور شاسی مانند خودر های هم برابر خود 12.3 لیتر در هر 100 کیلومترمی باشد ، جالب است بدانید بزرگترین ترمز های دنیا و روتر های سرامیک کربنی بزرگ 17.3 اینچی در اکسل جلو به همراه کالیبر های 10 پیستونی متعلق به این خودرو می باشد .

لامبورگینی اوروس
لامبورگینی اوروس
طراحی داخلی و ویژگی های لامبورگینی اوروس

داخل کابین لامبورگینی اوروس بسیار شیک و خاص پسند طراحی شده صندلی های چرمی ، داشبرد مدرن کنسول جذاب و حتی لوگوی لامبورگینی بر روی داشبرد نشانگر همان ویژگی های بسری است ، سقف کشیده که باعث شده تا فضای بیشتری را سرنشینان تجربه کنند ، ویژگی 6 حالته رانندگی که از قبیل : اسپرت ، پیست ، شن ، ماسه و برفی که موجب راحتی کامل در رانندگی می شود .

لامبورگینی اوروس
لامبورگینی اوروس
لاستیک های مناسب لامبورگینی اوروس

در اوروس رینگ های استاندارد 21 اینچی استفاده شده . حتی رینگ‌های بزرگتر 22 و 23 اینچی را نیز می‌توان با لاستیک‌های پیرلی P زیرو کورسا ترکیب کرد. این لاستیک‌ها به‌طور ویژه و برای تمامی شرایط از پیست گرفته تا آفرود طراحی شده‌اند .

لامبورگینی اوروس
لامبورگینی اوروس

جی بی تایر همراهی مطمئن در فروش و خدمات سیار لاستیک و روغن خودرو