بهترین لاستیک لکسوسrx350

لکسوسrx350 در گذشته با یک پلتفرم قدیمی تر به بازار عرضه میشد. کیفیت این برند خودرو ژاپنی که نیازی به توضیح نداره و بر همگان واضح و مبرهن است. برند لوکس کمپانی تویوتا . یک سامورایی دیگر که جاده، کوه و بیابان نمیشناسد. همه در برابر قدرت این خودرو یعنی لکسوس RX350 سر تعظیم فرود آورده و میتوان گفت مسیری نیست که این خودرو نتواند بر آن چیره شود.

باید در اینجا از تایر مصرفی در این خودرو صحبت به عمل بیاوریم.
ورود کمپانی بریجستون به بازار لاستیک ایران بعد از مدتها نوید بخش حضور مجدد کمپانیهای صاحب نام و معتبر در این صنعت است. البته اگر دوباره تحریم نشویم و این امکان محیا باشد.
شرکت آرین تایر پویا نماینده انحصاری بریجستون در ایران است. البته این کمپانی در حال حاضر واردکننده خودرو میتسوبیشی نیز میباشد.
جالبه بدونید لاستیکهای قبلی زیر این خودرو که در تصویر مشاهده میفرمایید یعنی لکسوس rx350متعلق به کمپانی بریجستون و سال تولید 2011 بود. این تایرهای جدید هم بریجستون بودند ولی با گل و تکنولوژی بروزتر.
235.50.19 بریجستون ژاپن

البته اگر بخواهید برای این خودرو از برند دیگری جهت لایستیک خودرو و یا سایز متفاوتی از لاستیک استفاده کنیم این امکان فراهم است. برندهای کره ای و ژاپنی و همینطور اروپایی نیز در بازار موجود است. متاسفانه تکنولوژی تولید لاستیک این خودرو در اختیار ایران نیست. هیچکدام از کمپانی های ایرانی تا بحال موفق به تولید این سایز تایر نشده. صنعت تولید تایرهای رادیال در ایران نیاز به نگرشی کلی و بازنگری در ابعاد توسعه و تولید در زمینه ایجاد و احداث خط تولید لاسیکهای رادیال دارد.

بطور مثال لاستیک 255.50.19 و یا 235.55.19 گزینه خوبی برای تغییر سایز تایر است.

این خودرو در مدلهای جدید با تغییر چهره و بروز شدن مواد استفاده شده در آن کمی از لحاظ خاصیت آفرودی ضعیف شده است.

جی بی تایر همراهی مطمئن