صندلی ماشین ببکو کودک با کیفیت A از برند آلمانی ببکو می باشد. این برند سابقه طولانی در تولید لوازم کودک با کیفیت را دارا می باشد ، ببکو در تولید این محصول نیز تمام دقت خود را به کارگرفته تا بتواند تمام استاندارد های بین الملی را با موفقیت پاس کند .صندلی ایمنی خودرو مناسب برای کودکانی با وزن 9 کیلو تا 25 کیلوگرم می باشد. در واقع استفاده از این صندلی خودرو مناسب برای کودکان حدود 9 ماه شروع شده و تا 8 سال نیز قابل استفاده می باشد . تشک و پارچه استفاده شده در این صندلی ایمنی بسیار نرم و راحت و ضد تعرق می باشد و قسمتهایی از این صندلی خودرو محفظه های هوا برای جریان هوای بیشتر تعبیه شده که این محفظه ها جلوی تعرق کودک شما را می گیرد.

 صندلی ایمنی کودک ببکو
صندلی ایمنی کودک ببکو
ایمنی در صندلی های ببکو

در این صندلی ایمنی دارای کمربند ایمنی 5 نقطه ای آنتی شوک به کار رفته که در ترمز های شدید جلوی پرت شدن کودک را می گیرد . استفاده از این کمریند مناسب برای سنین 9 تا 18 کیلوگرم (حدود 5 سال ) می باشد. و بعد از این سنین (18 تا 25 کیلوگرم ) این صندلی توسط کمربند ایمنی خودرو به کودک وصل می شود در واقع کمربند ایمنی خودور از محفظه های قرمز رنگ کناری قسمت بالا رد می شود و دقیق از سینه کودک به راحتی چفت می شود. در ضمن صندلی ماشین ببکو مجهز به بالشت محافظت از سر کودک می باشد.

 صندلی ایمنی کودک ببکو
صندلی ایمنی کودک ببکو
ویژگی های خاص صندلی ببکو

از خاص ترین مزیت های این صندلی ماشین تنظیم پشتی در 6 حالت مختلف می باشد. اکثر کودکان به محض سوار شدن به ماشین می خوابند که این مزیت می تواند برای کودکان حائض اهمیت باشد .

 صندلی ایمنی کودک ببکو
صندلی ایمنی کودک ببکو

اکثر صندلی کودک ماشین های تولیدی در جهان فقط قابل نصب بر روی خودروهای با ایزوفیکیس و یل فقط بر روی کمربند ایمنی خودرو را دارند . در طراحی خاص صندلی ماشین ببکو امکانی وجود دارد که به راحتی بر روی ایزوفیکس و یا کمربند خودرو قابل نصب است . در واقع این صندلی ایمنی خودرو بر روی هر خودرویی با هر امکاناتی قابلیت نصب را دارد.

 صندلی ایمنی کودک ببکو
صندلی ایمنی کودک ببکو

 

مشخصات صندلی کودک ببکو

کشور سازنده : کشور آلمان

مناسب کودکان از 9 ماهگی تا تقریباً ۸ سالگی

۱/۲گروه سنی

مناسب محدوده وزنی ۲۵ – 9 کیلو گرم

قابلیت نصب بطرف جلو از ۱ سالگی تا ۸ سالگی

رنگ و طرح مطابق عکس

جنس تشک : پلی استر

قابلیت نصب بر روی ایزوفیکس

قابلیت نصب بر روی کمربند خودرو

قابلیت تنظیم ارتفاع کمربند و زیر سری با توجه به رشد قدی کودک محافظت ۵ نقطه ای از کودک با قابلیت تنظیم ۵ حالته از نشسته تا خوابیده

دارای طراحی مشبک در کناره ها جهت تهویه مناسب

6 حالت تنظیم پشتی : نشسته تا خواب در 6 مرحله

دارای دو میله فلزی متحرک که نصب و ایمنی مناسب را میسر میسازد

دارای روکش راحت با قابلیت نفوذپذیری هوا و قابل شستشو

مجهز به سیستم DPS محافظت از کناره ها

وزن: 9.1 کیلوگرم

مزایا : قابلیت نصب بروی خودروهای ایزوفیکس دار و یا نصب توسط کمربند ایمنی خودرو (قابلیت مصب بر روی هر خودرویی )