قدرت و ماندگاری نیسان پاترول

قدرت و ماندگاری نیسان پاترول برای همه ما زبان زدنی است. شاید هیچ وقت از ذهن ما روزگاری که این غول ژاپنی در خیابانهای ایران سلطنت میکرد و با غرش صدای موتورz خود سلطنت میکرد نرود. وقتی در ایران حضور داشت هیچ شاسی بلندی نتوانست جای آن را بگیرد. آرزوی هر جوان ایرانی داشتن یک پاترول دو در موتورz بود .

قدرت و ماندگاری نیسان پاترولولی افسوس از اینکه دیگر تولید نشد. و نتوانستیم نسل های جدید و بروز آن را در ایران ببینیم .

سرانجام این خودرو نهایت شمایلی از مدل وانت آن شد که به نیسان آبی معروف شد. نیسان پاترول امروزی کجا و این آهن پاره امروز بنام نیسان آبی که هیچ ایمنی و تکنولوژی روز دنیارا نداشته و باعث بروز هزاران تصادف رانندگی در سال میشود کجا!

در این مقاله میخواهیم به بررسی اندک نیسان پاترول 2018 بپردازیم.

نیسان پاترول 2018 :

قدرت – اعتبار – اصالت – ماندگاری – زیبایی – راحتی و آسایش اندک تعریف و صفتی است که لایق این ابرخودرو میباشد.

موتور 5.6 لیتری

گیربکس 7 سرعته اتوماتیک و دستی

چهار دفرانسیل

ظرفیت بکسل 3500 کیلوگرم بار که در نسلهای قدیم آن هم مشهود بود.

این عوامل همه باعث شده نسل جدید این خودرو توان رقابت را برای دیگر خودرو ها در این عرصه سخت کرده و یکه تازی نماید.

مانیتور هوشمند این خودرو باعث شده تا راننده در حالت عادی زاویه دید 360 درجه ای نسبت به اطرف داشته باشد. با کارکذاشتن چهار دوریبن در اطراف بدنه خودرو این مهم فراهم آمده و حس یک خلیان را در کاکبیت پرواز برای راننده فراهم میاورد.

در جایی که هیچ رقیبی نمیتواند عرض اندام کند با این خودرو میتوان حضور پیدا کرد و حرفی برای گفتن داشت. قدرت بی نظیر موتور 506 لیتری.  298 کیلو وات قدرت و فراتر از 560 نانومتری گشتاورباعث شده هیچ مانعی بر سر راه نیسان پاترول 2018 نباشد. براحتی به کویر گردی و صخره نوردی بروید. جایی نیست که از قدرت چرخها و لاستیکهای این غول رام نشدنی در امان باشد.

سیستم ناوبری هوشمند و ماهواره ای به همراه صفحه نمایش 8 اینچی این خودرو توانسته در این زمینه به راننده در مسیرهایی مانند کویر در پچیدا کردن راه درست کمک کند.

امید است در آینده ای نزدیک بتوانیم باری دیگر با تعاملی که میان کشور ما و ژاپن فراهم می آید شاهد حضور این خودرو در ایران بوده و از سواری با آن لذت ببریم. لازم بذکر است لاستیک این خودرو در گذشته 10.15 بوده که در مدل جدید تغییر یافته است.

جی بی تایر همارهی مطمئن در فروش و خدما لاستیک خودرو