میتسوبیشی پاژرو اسپورت 2018

میتسوبیشی پاژرو اسپورت 2018 انقلابی در طراحی ظاهری این خودرو از طرف کمپانی ژاپنی بنام میتسوبیشی است که توانسته با مجموعه ای از خلاقیت و تکنولوژی روز دنیا مدلی از suv را روانه بازار کند که بجز خاصیت آفرودی آن شما بتوانید در زمینه استفاده بعنوان یک خودرو شهری لوکس نیز لذت رانندگی با این جذاب ژاپنی را تجربه نمایید.

میتسوبیشی پاژرو اسپورت 2018 در گذشته میتسوبیشی پاژرو دارای اتاقی خشک و از لحاظ بصری طراحی سخت و قائم بود اما با تغییراتی که در ظاهر بیرونی و درونی خودرو صورت گرفته است شاهد انقلابی بزرگ در نگرش و بدست آوردن سهم بیشتری در بین جمعیت خودروهای شاسی بلند هستیم.

راحتی و ایمنی در سفر

کابین بسیار جادار و بی سر و صدا با صندلی های چرمی وسیستم تهویه مناسب و هوشمند خودرو ، همینطور دید بصری عالی به محیط اطرف هنگام رانندگی برای راننده و سرنشینان و داشتن بروزترین تجهیزات ایمنی خودرو از جمله ایربگ و سیستم ترمزهای بسیار عالی میتسوبیشی پاژرو 2018 توانسته جای خود را در این زمینه تثبیت و نیازهای مشتری را پاسخ دهد.

میتسوبیشی پاژرو اسپورت 2018 چراغهای بسیار زیبا در جلو و عقب خودرو از لحاظ نوع طراحی و دارابودن تکنولوژی led، همینطور هوشمند بودن آنها به راحتی باعث شده بیشترین جذابیت بصری خودرو در طراحی بیرونی ان را به سمت خود جلب کند.

برای لاستیک میتسوبیشی پاژرو 2018 طبق تعریف کمپانی تولید کننده میتوان از سایز تایر 265.60.18 و یا 265.70.16 استفاده کرد. این امکان برای رینگ 18 در شرایط بهتری اسا تا بتوان از مدلهای تایر برتر یاستفاده کرد.

میتسوبیشی پاژرو اسپورت 2018 با پیشرانه دو دفرانسیل و چهار دفرانسیل توانسته قدرت خود را در مسیرهای ناهموار به رخ کشیده و جایگاهی ویژه در میان شاسی بلندهای روز دنیا بدست آورد. با یک دکمه میتوانید از حالت دو دفرانسیل در رانندگی معمولی در سطح شهر برای حضور دیگر در جاده های خارج شهر نسبت به نیاز به حالت چهار دفرانسیل رفته و از رانندگی با این خودرو لذت ببرید.

HILL DESCENT CONTROL

قابلیت ترمز خودکار خودرو در سرعت پایین تا 20 کیلومتر که باعث بالارفتن ایمنی در تصادفات میشود

حالت آفرود

دکمه ای در میتسوبیشی پاژرو اسپورت 2018 تعبیه شده است که برای رانندگی در حایت آفرود باعث میشود کشش و قدرت بیشتری در مسیرهای سخت و ناهموار برای خودرو فراهم آید

شعاع چرخش شگفت آور میتسوبیشی پاژرو اسپورت 2018 مثال زدنی استو با این ابعاد بزرگ در این خودرو میتوانید شعاع چرخش 5.6  راتجربه کنید که در پارک کردن و دور زدن بسیار کار آمد است.

رادار این خودرو باعث میشود شما در حفظ فاصله ایمنی میان خودرو خود و خودرو جلویی احساس خطر نداشته و براحتی به سفر خود ادامه دهید. البته سیستم رادار هوشمند پاژرو2018 در عقب و دو سمت چپ و راست خودرو نیز فعال است و ایمنی در سفر را بالا میبرد. آیینه های هوشمند خودرو نیز آلارم داشته و فاصله ها را کنترل میکنند.

بهترین برند لاستیک برای این خودرو با توجه به خاصیت آفرودی آن یوکوهاما ژاپن و دنلپ است.

امید است در آینده نزدیک شاهد حضور این خودرو زیبا و لوکس در ایران باشیم.

جی بی تایر همراهی مطمئن در فروش و خدمات سیار لاستیک خودرو