تویوتا پرادو 2018 محصولیست استراتژیک برای کمپانی بنام و مشهور تویوتا که توانسته سالهای سال جایگاه ویژه خود را بعد از لندکروزر ثابت نگه داشته و طرفداران زیادی را جذب خود نماید.

تویوتا پرادو 2018 نسل جدید

 

تویوتا پرادو 2018این خودرو در دو مدل چهاردر و دو در تولید شده که مدل دو در آن اسپرت تر بوده و در بین جوانان جایگاه بهتری دارد. البته در هر مدل تولیدی از یک موتور خاص بسته به شرایط خودرو استفاده شده است.

تویوتا پرادو 2018 نسبت به لندکروز از اتاق نسبتا کوچکتر و اسپرت برخوردار است. البته این مورد به داخل فضای اتاق مربوط نشده وبیشتر به طراحی بیرونی خودرو ارتباط دارد.

تویوتا پرادو 2018اگر میخواهید به جنگل، دشت، بیابان، کوه و ساحل یا هرجایی که در نگاه اول دست نیافتنی است سفر کنید نیاز به یک خودرو تمام عیار برای همسفر شدن دارید. بهترین گزینه برای دوستانی که بدنبال یک آفرود خوب هستند تویوتا پرادو 2018 است. با توجه به خاصیت سیستم تعلیق دینامیک این خودرو هیچ مسیری را بدون پیمودن آن از دست ندهید.

تویوتا پرادو 2018در دو مدل vx و vxl با قدرت چهاردفرانسیل امتیازات زیادی را به راننده خود برای هدایت خودرو میدهد. سیستم رادار پیشرفته جاده ای که تمامی نقاط کور جاده را  با دوربین های چهار جهته و سنسورهای فوق العاده در اختیار راننده قرارداده و ضریب ایمنی را بالا میبرد. سیستم ناوبری بسیار قوی تویوتا پرادو 2018 نصب بر روی مانیتور پیشرفته خود این امکان رافراهم می آورد تا در هیج مکانی دچار مشکل جهت مسیریابی نشوید.

برای لاستیک پرادو از رینگ های 17 و 16 بطور معمول استفاده میشود. البته سایز تایر را میتوان به رینگهای 18 و 19 نیز تغییر داد.

1- 265.65.17

2- 245.70.17

3- 265.60.18

4- 265.55.19

فضای کابین بسیار جادار و زیبا برای سرنشینان جلو و عقب خودرو و دارا بودن سیستم مولتی مدیا قوی برای تمامی سرنشینان از دیگر مزایای  تویوتا پرادو 2018 است. سیستم تهویه مجزا برای تمامی سرنشینان و هوشمند توانسته آرامش خوبی را برای سرنشینان خودرو فراهم آورد.

سیستم کروز کنترل بسیار پیشرفته که قادر به اندازه گیری سرعت وسیله نقلیه مقابل در جاده ها میباشد ایمنی و راحتی در سفر را بصورت همزمان در اختیار راننده قرار میدهد.

اگر همیشه در سفر هستید و بدنیال بهترین گزینه میان تمامی خودروهای suv یا شاسی بلند میگردیدو عاشق ماجراجویی، پیشنهاد میکنم یکی از مدلهای پرادو را امتحان کنید. مطمئن باشید با یک بار امتحان شیفته این خودرو خواهید شد.

جی بی تایر همراهی مطمئن در فروش و خدمات سیار لاستیک و روغن خودرو