قیمت لاستیک دربالاترین حد ممکن؟

قیمت لاستیک خودرو در بالاترین حد ممکن در چندسال اخیر قرار گرفته است. شما بعنوان مصرف کننده تایر خودرو در ایران تا دیروز میتوانستید براحتی از برندهای کره ای و اروپایی جهت تعویض تایر برای خودرو استفاده کنید. ولی امروز با توجه به بالارفتن نرخ ارز و شرایط واردات تایر این امکان بسیار سخت شده است.
اختلاف قیمت یک جفت تایر ایرانی با محصول وارداتی آن بالغ بر 50% است. البته بجز برندهای چینی. هنوز این برندهای معتبر تولید چین به جایگاه اصلی واقعی قیمت با توجه به تورم و با لارفتن نرخ ارز نرسیده است.
توجه به این مطلب که کیفیت برند ایرانی از مشابه خارجی پایین نبوده و قابل رقابت است، این امکان را برای مصرف کننده فراهم نموده تا بتواند محصول تولید داخل را با کیفیت مرغوب خریداری نموده تا چرخ تولید در این برهه زمانی بگردش درآید.

همانطور که میدانید برندهای معتبر کشورهای صاحب تکنولوژی برتر تولید تایر در دنیا تعامل خوبی با کارخانجات تولیدی داخل داشته و دارند. از جمله این برندها میتوان به کنتیننتال و یا ماتادور و یا وردشتاین اشاره کرد.

تفاوت اینجاست :

خودرو تیبا

سایزلاستیک : 175/70/13

میانگین قیمت برند وارداتی : 450.000 تومان

میانگین قیمت برند ایرانی: 240.000 تومان

میانگین طول عمر مصرف برند وارداتی: 5سال

مینگین طول عمر برند ایرانی: 4سال

انتخاب باشماست! آیا میتوان گفت یکسال تفاوت در طول عمر مصرفی تایر میتواند انگیزه ای مناسب برای خرید برند خارجی با دو برابر قیمت باشد. این مسئله بسیار مهم است که شما بطور مثال میتوانید در مدت زمان طول مصرف لاستیک خارجی، از یک برند لاستیک ایرانی 2بار استفاده و خریداری نمایید. یعنی برای خودرو خود با هزینه ای که برای یک برند وارداتی پرداخت مینمایید اگر آن را جایگزین برند ایرانی کنیید دوبار در طول 5سال میتوانید لاستیک خودرو خود را تعویض نمایید.

جی بی تایر همراهی مطمئن در فروش و خدمات لاستیک خودرو