هیوندای سانتافه 2019

هیوندای سانتافه یکی از متداول ترین suv و یا شاسی بلندهای موجود در ایران است که در بین خانواده بهترین گزینه برای خرید محصوب میشود. افرادی که از این خودرو برای مسافرت های طولانی استفاده کرده اند تجربه خوبی را در این سفر با این خودرو داشته و با توجه به بزرگ بودن کابین و راحتی در آن از سفر خود لذت برده اند.

مدل 2019 سانتافه با توجه به امکانات رفاهی بروز و عالی توانسته رقیب خوبی برای این دست از خودروها باشد. البته رقبای منحصربفردی داشته و دارد که موضوع قیمت این خودرو رقابت رابرای آنها سخت کرده است.

مدل جدید دارای پنج صندلی و اتاقی بزرگتر از مدلهای قبلی است. این مدل با یک طراحی جدید با موتوردیزل نیز به بازار روانه خواهد شد. پیش بینی میشود تابستان امسال این خودرو به بازار وارد شود. مانیتور 7اینچی ، سیستم رادار که توسط سنسورها و دوربین های اطراف خودرو کنترل میشود، آیینه وسط هوشمند و کنسول وسط بزرگ که دارای خنک کننده میباشد از جمله ویژگی ها و امکانات این خودرو است.

گیربکس 8سرعته  و موتور 2.4 لیتری با قدرت 185 اسب بخار توانسته سانتافه را در بسیار از آزمونهای سخت رانندگی در مسیر های ناهموار و شیب های سخت جاده کمک کرده و موفق سازد.

Hyundai Smart Sensa. بسته های حساس ایمنی کنترل کروز انطباقی، کنترل خط فعال، نظارت بر رانندگی، و سنسورهای پارکینگ با هشدار متقاطع عقب و خودکار توقف معکوس، در میان ویژگی های دیگر.

سیستم هوشمند ایمنی hyundaei smart sense  که در این خودرو استفاده شده یکی از بروزترین و قوی ترین سیستمهای هوشمند دنیاست. کروز کنترل، کنترل خروج از خطوط، سیستم هوشمند کنترل راننده، سنسور پارک هوشمند از دیگر امتیازات این خودرو محصوب میشود.

جی بی تایر همراهی مطمئن در فروش لاستیک خودرو  و ارائه خدمات سیار درمحل .

نوشته شده توسط جی بی تایر