هفت روز تضمین تعویض کالا
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های جی بی تایر بوده است و جی بی تایر در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

– اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد. – اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 1 روز کاری پس از دریافت کالا، به جی بی تایر اطلاع داده شود. – این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در کاتالوگ و سایت شرکت سازنده ) را شامل می‌شود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت و یا سلیقه مشتری مغایرت داشته باشد. – وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش جی بی تایر از طریق تلفن، ایمیل اطلاع داده شود. – اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، (مثلا مشخصات درج شده روی بدنه)، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

ضمانت اصل بودن

از آنجا که فروشگاه جی بی تایر برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت تنها با شرکت های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند اصالت تمام کالاهای ارائه شده راتضمین می کند و مشتریان عزیز می توانند مطمئن باشند تمام تایرها از مجاری قانونی واردکشور شده است. ودارای تاییدیه موسسه استاندارد ملی ایران می باشد.