بهترین لاستیک ایرانی

بهترین لاستیک ایرانی چیست؟ شاید سخت باشد بتوان به راحتی به این پرسش پاسخ داد. در گذشته شرکتهای تولید لاستیک خودرو در ایران با مشارکت کشورهای صاحب صنعت این حرفه مانند لاستیک کنتینتال، لاستیک گودیر، وردنشتاین و … شروع به فعالیت کرده و صنعت لاستیک سازی را  در ایران راه اندازی کردند. بطور مثال کارخانه لاستیک دنا با مشارکت لاستیک بریجستون راه اندازی شد (البته با همان نام که بعدها به لاستیک دنا تغییر نام داد) و بسیاری از نیاز بازار مصرف ایران را در سالهای دور تامین کرد.
در حال حاضر شرکتهای تولیدی زیادی در ایران در حال فعالیت هستند که از آنها میتوان به لاستیک بارز که بیسترین سهم تولید و توزیع را در ایران دار است نام برد. همینطور شرکت یزد تایر که با ادغام شرکت آرتاویل تایر سهم بزرگی از بازار ایران و کشورهای همسایه را در دشت دارد.
این دو شرکت در حال حاضر با کمپانی های بزرگ دنیا از جمله کنتیننتال و وردشتاین در حال همکاری بوده و تولیدات آنها تحت لیسانس این دو شرکت میباشد.

اما تمام موارد گفته شده در بالا پاخ سوال ما برای بهترین لاستیک ایرانی نبود. با توجه به نوع سازه و تکنولوژی تایر های تولید شده در ایران ، نوع سازگاری لاستیک با شرایط آب و هوایی در ایران و سایزهای تولید شده لاستیک با توجه به خودروهای ساخته شده در ایران می توان به لاستیک بارز به عنوان بهترین لاستیک ایرانی اشاره نمود .

همانطور که در این مقاله ذکر شده لاستیک بارز به عنوان بهترین لاستیک ایرانی تحت لیسانس کارخانه لاستیک سازی کنتیننتال بوده و تمامی استاندارهای لازم برای تولید لاستیک را رعایت می کند حال آنکه تکنولوژی استفاده شده در لاستیک بارز برای سالها قبل می باشد اما با این حال از این لاستیک به عنوان بهترین لاستیک ایرانی یاد می شود.

در فروشگاه اینترنتی فروش لاستیک جی بی تایر به عنوان نماینده رسمی لاستیک بارز ، گستره وسیعی از لاستیک های عرضه شده در این کمپانی را با آخرین تاریخ ها تولید لاستیک به همراه خدمات نصب و تعویض تایر در محل به شما ارائه می دهد.