بهترین لاستیک برای پژو پارس

بهترین لاستیک برای پژو پارس از میان لاستیک های داخلی می توان به برند یزد تایر اشاره کرد، لاستیک یزد تایر تحت لیسانس وردنشتاین هلند بوده و با اینکه از تکنولوژی 20 سال پیش در تولید لاستیک استفاده می کند، اما هنوز هم به عنوان بهترین لاستیک برای پژو پارس می باشد.

در بخش لاستیک های خارجی می توان بهترین لاستیک برای پژو پارس که در بازار ایران موجود است به لاستیک های کمپانی لاستیک سازی میشلن اشاره نمود، لاستیک میشلن دارای بهترین نرمی و مناسب برای انواع جاده های ایران می باشد و با توجه به گارانتی 80000 کیلومتر یا 5 سال کارکرد آن می توان عمر مفید طولانی خوبی از این لاستیک انتظار داشت.

سایز لاستیک پژو پارس

لاستیک فابریک پژو پارس

در بازار لاستیک ایران سایزهای متفاوتی برای این خودرو وجود دارد اما بر حسب تجربه و دیدگاههای رانندگاه این خودرو بهترین لاستیک برای پژو پارس دو سایز تایر به ابعاد 185.65.14 و 185.65.15 بوده که بسته به تیپ تولیدی از آن استفاده میشود.

لاستیک نیمه پهن برای پژو پارس

اگر بخواهید کنترل بیشتری سر پیچها داشته باشید و همچنین زیبایی معقولی به این خودرو بدهید پیشنهاد فروشگاه لاستیک جی بی تایر به شما استفاده از سایز لاستیک 195.65.14 یا 195.65.15 است .

لاستیک پهن برای پژو پارس

اگر به فکر اسپرت کردن ماشین خود هستید، لاستیک پهن جزء ملزومات زیبایی و اسپرت خودرو شما به شمار می رود، فاق لاستیک ماشین را کمتر از حد استاندارد بگیرد، بهترین لاستیک برای پژو پارس در حالت اسپرت سایز 205.60.15 می باشد و هندلینگ بهتری پیدا میکند، همچنین با توجه به اینکه سایز رینگ تغییر نکرده است در مطرف سوخت تغییری ایجاد نمیگردد.

البته توجه داشته باشید تغییر در ابعاد لاستیک هر خودرویی، همانطور که برخی مزایا را دارد، معایبی نیز دارد و باید بسنجید که آیا مزایا ان بر معایب آن می چربد یا خیر.

فروشگاه اینترنتی جی بی تایر عرضه کننده انواع لاستیک های ایرانی و خارجی از برند های معتبر با بهترین قیمت و آخرین تاریخ تولید می باشد.