بهترین لاستیک برای پراید

بهترین لاستیک برای پراید چیست، سایز لاستیک پراید چیست؟ بهترین کارایی را چه لاستیکی برای پراید دارد؟ خودرو پراید بطور فابریک دارای تایر سایز 165.65.13 بوده که از لحاظ هندلینگ و فرمانپذیری نسبت به وزن خودرو و دفرانسیل پراید که در محور جلو قرار دارد برای مصرف کنندگان در کنترل خودرو، مشکل ایجاد میکند؟
چیزی که در میان مصرف کندگان و رانندگان خودرو پراید جا افتاده است که اگر تایر خودرو خود را تعویض و کمی پهن تر استفاده کنند، این مهم باعث برهم خودردن وضعیت جلوبندی ماشین شده و استهلاک و مصرف سوخت را بالا میبرد.
در اینجا لازم بذکر است این موضوع بسیار اشتباه بوده و این مسئله ربطی به این عوامل مطرح شده ندارد.

بهترین لاستیک برای پراید با توجه به موارد ذکر شده و نوع خودرو پراید لاستیک سایز 175.60.13 می باشد، یعنی برای اینکه بهترین لاستیک را برای پراید داشته باشیم باید سایز آن تغییر کند، یعنی یک سانتی متر پهنای کف لاستیک اضافه شده و نیم سانتی متر از ارتفاع لبه لاستیک کم شود، در اینصورت در اصل تغییر خاصی در نوع لاستیک ایجاد نشده و از لحاظ فنی وقتی پهنای لاستیک اضافه میشود هندلینگ خودرو در پیچها و ترمزگیری بهتر میشود. ما در اینجا در سایز اصلی تغییری ایجاد نکردیم و برای بهبود رانندگی و سهولت آن تلاش کرده ایم.
خوشبختانه شرکتهای ایرانی در تولید این سایز تایر کوشا بوده و بهترین آن را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده اند.

فروشگاه جی بی تایر به عنوان قدیمی ترین شرکت فروش لاستیک در ایران عرضه کننده بهترین لاستیک برای پراید و خودرو های ایرانی و خارجی با بهترین قیمت لاستیک در ایران می باشد . شما می توانید از بهترین مشاوره های ما در زمینه خرید بهترین لاستیک برای پراید و سایر خودرهای استفاده نمایید و بدون آنکه در ترافیک شهری گیر کنید ازخدمات سیار نصب تایر در محل ما توسط کارشناسان و متخصصان تعویض لاستیک خودرو استفاده نمایید.