بهترین لاستیک برای تندر 90

بهترین لاستیک برای تندر 90 چیست ؟ البته این موضوع سوال بسیار از کاربران فروشگاه جی بی تایر بوده است که بسیار کل و متنوع است، چرا که برای انتخاب بهترین لاستیک برای تند90 اول از همه باید تعیین کنیم چه لاستیک می خواهیم استفاده کنیم ، لاستیک ایرانی یا لاستیک خارجی، چه سایزی می خواهیم استفاده کنیم ، سایز فابریک لاستیک تندر 90 یا از لاستیک پهن یا نیمه پهن برای ال90 می خواهیم استفاده نماییم.

نوع سیتم انتقال نیرو در رنو لوگان یا تندر 90 به گونه ای می باشد که قسمت انتهایی ال90 سبک بوده و به همین دلیل در پیچ های تند جاده کنترل پذیری خوبی برای راننده و فرمان ندارد . البته سایز فابریک تندر 90 در ایران سایر لاستیک 185/65/15 است که با توجه به موارد ذکر شده بهتری است از سایز 205/60/15 استفاده نمود که مشکلی هم برای جلو بندی ماشین ایجاد نمی گردد.

برند های لاستیک برای تندر 90

برند لاستیک فابریکی که شرکتهای خودرو سازی ایرانی برای تندر 90 استفاده می کنند لاستیک بارز می باشد و با سایز فابریک 185/65/15 است اما برای رنو لوگان که در فرانسه تولید شده و در استفاده عموم قرار می گیرد لاستیک میشلن استفاده می شود .

توصیه ما به کاربران سایت جی بی تایر به جهت استفاده بهینه از تمامی قابلیت ها و کنترل پذیری ال 90 در تمام جاده ها و بهترین لذت در جادهای زیبا و پرپیچ و خم ایران مثل جاده چالوس و جاده اسالم به خلخال استفاده از لاستیک میشلن سایز 205/60/15 می باشد.

خوب است مدتی با لاستیک فابریک ال90 دوری بزنید و بعد از لاستیک که ما توصیه کرده ایم استفاده کنید تا فرق قابل ملاحظه آن را در یابید ، اگر توان مالی و بودجه لازم را برای خرید لاستیک میشلن برای ال90 ندارید می توانید از برندهای کره ای مانند لاستیک هانکوک نیز استفاده کنید، ولی اگر خواستید لاستیک چینی را با لاستیک فابریک آن عوض کنید . توصیه ما همون لاستیک فابریک ال 90 است.

فروشگاه لاستیک جی بی تایر عرضه کننده بهترین لاستیک برای تندر 90 از برند های معتبر لاستیک ایرانی و لاستیک خارجی برای تندر 90 با بهتیرن قیمت و آخرین تاریخ های تولید لاستیک در ایران است.