دردسر لاستیک النترا و سراتو

بعضا پیش آمده که در طول هفته دوستانی تماس گرفته و از مشکل لاستیک لاستیک النترا و سراتو گله مند بوده و از خسارت وارده بر تایر خودرو بسیار ناراحت هستند.
باید در اینجا نکته خیلی مهمی را اشاره کنم. دوستانی که صاحب یکی از این دو خودرو هستند حتما باید این موضوع را در نظر بگیرند که مهمترین علت آسیب دیدگی لاستیک به اصطلاح گازگرفتگی لبه بیرونی تایر است که بدلیل ارتفاع کم لبه بیرونی تایر در اثر افتادن در یک دست انداز، چاله، ناهمواری جاده و خیابان در سرعت بالا اتفاق میافتد. در اصل لبه بیرونی در اثر فشار وارده بین لبه رینگ و داخل رینگ گیر کرده و این امر باعث خرابی لبه بیرونی تایر میشود.

نتیجه گیری
بهترین راه حل اضافه کردن ارتفاع لاستیک تا حدی که به خودرو آسیب نزند

بهترین گزینه برای لاستیک النترا و سراتو

سایز فابریک لاستیک النترا و سراتو 215.45.17 بوده که بهتر است از 215.50.17 که اتفاقا در دفترچه راهنمای خودرو نیز از این تایر نام برده شده استفاده کرد. از لحاظ فنی هیچ مشکلی برای خودرو پیش نیامده و رانندگی بهتر و به اصطلاح سواری نرم تری را برای خودرو خود تجربه میکنید.
برندهای مختلفی از این سایز تایر در فروشگاه اینترنتی جی بی تایر موجود است که می توانید انها را خرید نمایید و با استفاده از خدمات نصب تایر در محل از خدمات سیار ما نیز بهره مند شوید.