بهترین لاستیک جیلی امیگرند

بهترین لاستیک جیلی امیگرند چیست؟

جیلی امیگرند در میان سدان های چینی موجود در کشور به لحاظ ابعاد و کیفیت تقریبا مناسب قطعات جایگاه خوبی داشته و توانسته رقابت مناسبی را در میان بازار خودروهای چینی داشته باشد. البته در این رنج خودرو شما میتوانید از برند ام جی و یا چری نیز استفاده کنید. با توجه به قیمت بالای این خودرو و آپشن های قدیمی میتوان گفت اریزو 5 توربو گزینه بهتری برای خرید باشد. البته افت قیمت را نیز در نظر بگیرید. متاسفانه در ایران خودروهای چینی بازار دست دوم مناسبی ندارند.
لاستیک جیلی امیگرند بصورت فابریک 215.55.16 بوده که اغلب بدلیل تولید کمپانی چینی از برندهای همین کشور برای این اتومبیل استفاده میشود. شما میتوانید در صورت نیاز و بدست آوردن هندلینگ و ایمنی بیشتر از برندهای اروپایی و یا کره ای استفاده کنید. البته در مورد برندهای کره ای با نرمی بیشتر در لاستیک مواجه هستیم که این امر بدلیل خشک بودن فنر بندی این خودرو باعث میشود از تکان های داخل کابین در پستی و بلندی خیابان کاسته شود.
لازم بذکر است شما میتوانید با تغییر کوچکی در سایز لاستیک جیلی امیگرند ، سواری و هندلینگ مناسب تری را بدست آورید.

دوستان دقت نمایید این خودرو شامل سنسور باد تایر است. در هنگا عویض تایر این خودرو ختما به این موضوع توجه فرمایید. این سنسور بسیار حساس بوده و براحتی میشکند. باید قبل از جدا کردن رینگ از لاستیک حتما اتصال سنسور را قطع نمایید.

فروشگاه اینترنتی فروش لاستیک جی بی تایر عرضه کننده انواع لاستیک های داخلی و خارجی در تمامی سایز ها مناسب برای خودرو های سواری ، وانت، آفرود، کامیون و کشاورزی می باشد.